Každý den nový článek! Přes týden kratší, o víkendu delší!

Říjen 2010

A pak se v těch klucích vyznej!

30. října 2010 v 7:00 Kluci
Ahoj holčiny!

Přináším další článěk týkající se kluků. Je psaný spíše pro mladší věkovou kategorii dívek:). Rozumět klukům je fakt těžké! Jsi totálně zblázněná do jednoho super kluka, ale je to s ním jako jízda na horské dráze. Někdy je na tebe jako med a pak zase jako bys byla vzduch. Chtěla by si vědět, proč to tak je?
Pokračuj dále a jistě se to dozvíš! http://www.mazeguy.net/cartoon/spongebob.gif


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif Některé věci klukům dost trvají! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Holky fakt nerady čekají! Jsme pořád nedočkavé a chceme hned vědět, jestli se tomu klukovi líbíme, nebo ne. Ale na férovku! Bylo by mnohem lepší, kdybychom byly o něco trpělivější. Že ještě neudělal první krok? To přece není žádná katastrofa! Dej mu šanci, aby se osmělil! Můžeš to urychlit třeba tím, že budeš častěji vyhledávat jeho blízkost. A to nejlíp tehdy,když někam jde sám bez kámošů. Bez party jsou kluci víc sami sebou!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif Svoje city ukazují i tím, že provokují! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Můžou to být fakt trapné akcičky, jako je zabavení tvých věcí, kvůli kterým se pak nechají nahánět, tlouct nebo dokonce lechtat. Kluci tohle dělají proto, aby byli své vysněné holce na blízku. Chtějí se jí dotýkat a vzbudit její pozornost! Jestli se ti ten kluk taky líbí, hraj s ním tuhle hru! A ikdyž tě to trošičku rozčiluje a možná si připadáš hloupě, je to skvělá příležitost, jak se sblížit! Znáš to: Co se škádlívá, to se rádo mívá! Ale pro holky se tenhle trik fakt nehodí! Kdybys začala nějakého kluka takhle provokovat, bude to působit dětinsky. A ty chceš přece působit jako cool holka.


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif Do detailu nás kluci rozhodně neprobírají! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Většině kluků se už totiž stalo, že se jim po takovém intimním svěřování kámoši vysmívali. Proto si to příště dvakrát rozmyslí! Pak ale dochází k šíleným situacím! Znáš to, několika klukům z tvojí třídy se líbí stejná holka. Kdyby byli chytřejší a víc by mezi sebou všechno probírali, jako to děláme my, museli by přijít na to, že tohle zbožňování  stejné holky je totálně nanic. Protože chodit s ní může jenom jeden a všichni ostatní mají smůlu! Ale když si to mezi sebou neřeknou, co se dá dělat?


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif Kluci jsou úplně stejně stydliví a nejistí jako holky! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Možná se budeš divit, ale kluci jsou na tom v hodně věcech naprosto stejně jako ty. A pokud jde o holky, pěkně v tom plavou! Většina z nic má pořád nějaké pochybnosti, jestli jsou dost cool na to, aby se líbili nějaké holce. A to se věkem bohužel nezmění, stejně jako u nás holek. Jenže na rozdíl od nás si pečlivěji hlídají, komu se svěří se svými citovými záležitostmi! Ty možná vyprávíš všem svým kámoškám, jak ti ten kluk připadá sladký, a ony tobě taky rády prozradí, po kom zrovna šílí. Ale u kluků je to jinak!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif Berou nás trochu jako cennou trofej! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Jde o to, že kluci z jedné party mezi sebou chtějí vypadat co nejvíc cool. Je tedy pro ně normální, že je zajímá stejná holka. Ta nejhezčí samozřejmě! Připadá ti to na hlavu? Je to proto, že kluci jsou prostě mnohem víc soutěživí, a navíc berou i svého nej kámoše jako konkurenci. Nejhustější v partě je vždycky ten, kdo vysněnou "kořist" nakonec získá! Když se budeš nějakému klukovi líbit, ale nebudou zrovna tou, po které všichni kluci "jedou", může se stát, že tě tvůj idol ani neosloví. Jen aby nevypadal před kámošema divně! I když nad tím kroutíme nechápavě hlavou, tohle jsou prostě celí kluci!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif Mají strach, že se totálně znemožní! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Přiznej se, stejný strach znáš určitě i ty. Proto bude nejlepší, když necháš všechno volně plynout. Možná je to kluk z tvojí třídy, který se na tebe při hodinách nebo na školním dvoře pořád kouká a sem tam se usměje. To by bylo super! Znamená to totiž, že má o tebe asi zájem a líbíš se mu. Svým zkoumavým pohledem chce nenapádně zjistit, jestli jsi na tom stejně jak on. Chce mít naprostou jistotu, že mu nedáš košem, až tě konečně osloví.


Zdroj: BG

Vaše Noemihttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/PHOTOSHOPBRISH.gif


22 NEJúčinnějších zbraní proti akné!

29. října 2010 v 7:00 Beauty
Dobré ráno!

Každá, opravdu každá holka má dříve nebo později co dočinění s protivným akné. Ale pupínky nejsou neléčitelné, tak proč si kvůli nim dělat hlavu? Nepárej se s nimi, vytas na ně účinné zbraně a pryč s nimi!
Čti dále...http://www.mazeguy.net/cartoon/spongebob.gif


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 1. Help me! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Právě jsi objevila bolavý pupínek? Použíj rychle Sébium Al, první lokální intenzivní péči, která působí ve všech zánětlivých stádiích. Prostě jak se objeví pupínek,okamžitě jej zakrémuj! (Bioderma, 419Kč)

http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 2. Bacha na mytí! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Nemyj si obličej normálním mýdlem! To narušuje přirozenou horní část kůže a poškozuje její ochrannou funkci. Bakterie se pak líp "zahnízdí" a rozmnožují. Důsledek? Akné! Používej šetrnější přípravky na obličej, např. gel Young Wash Off (Nivea, 105Kč).

http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 3.Pryč s potem! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Jestli ses hodně zpotila (třeba sportem), platí: umýt si obličej a nakrémovat ho, pak teprve nanášet make-up nebo pudr! Pod vrstvou líčidel by se jinak mohly množit bakterie. A tip mám i na ten pudr! Pro problematickou pleť doporučuji  Acnecover Mattifying Powder (Dermacol, 149Kč)


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 4. Mačkej, ale ... http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Pupínky si mačkej teprve, až budou zralé, což znamená, až budou mít žlutou "hlavičku". Jak na to? Nalij si do umývadla horkou vodu a pár minut nech páru z vody, ať ti otevře póry. Pak vezmi dva papírové kapesníčky nebo vatové tamponky a lehkým tlakem ze stran tlač na pupínek. Až praskne, nezapomeň místo důkladně vydezinfikovat!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 5. Je libo rybu? http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Dvakrát týdně si dej rybu, třeba losos. Omega 3 mastné kyseliny obsažené v rybách zajistí, aby ti líp fungovala látková výměna kůže. Následně se totiž i škodlivé látky přesouvají rychleji a nečistoty to pak mají mnohem těžší.


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 6. Magic zinek http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Tenhle prvek je super zabiják pupínků! Zinek pomáhá kůži, aby se hojila sama. je k dostání ve formě mastičky, kterou na akné naneseš, nebo v tabletkách. Obojí seženeš v lékárně.


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 7. Pilně peelinguj! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Dopřej obličeji 1-2x týdně peeling. Odstraníš tak z něj odumřelou šupinkatou kůži, která by ti ucpávala póry a napomáhala tvorbě pupínků. Zkus třeba jemný čistící peeling DermoPurifyer (Eucerin, 219Kč).


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 8. Méně je více! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Gely, peelingy, masky, krémy...Používáš všechno, co se ti dostane do ruky? Pak pokožce paradoxně víc ubližuješ, než pomáháš! Kůže je přetěžována a může reagovat zvýšenou tvorbou nečistot. Základ je důkladně vyčistit. Zkus zázračnou pleťovou micelární vodu Sébium H2O! (Bioderma, 329Kč)


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 9. Přes noc http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Tvoje pleť má přes noc odpočívat, regenerovat a pokud možno i vstřebávat hojivé látky, které by měly přispět k odstranění akné. Proto nezapomínej pleť na noc namazat vhodným prostředkem, třeba nočním krémem proti nedokonalostem pleti By-bye Spot (Nivea, 149Kč).


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 10. Horký vzduch http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Hitem jsou parní kúry (např. s heřmánkem), které otvírají póry, a pleť se tak snadno čistí. Když si pak nanášíš masku nebo krém, daleko lépe působí, protože víc proniknou do kůže, a mají tak zdvojený efekt! Na kosmetice tě před čištěním pleti taky nikdy nezapomenou předem napařit!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 11. Bojovný citrón http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Víš, že má citronová šťáva dezinfekční účinky, a pomáhá vysoušet pupínky? Zkus to! Citron vymačkej, šťávu dej na vatový tampon a cíleně nanes na postižená místa.


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 12. Čisti 2x denně! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Pleť na obličeji by sis měla hloubkově čistit nejen každý večer, ale i ráno a je úplně jedno, jestli se líčíš, nebo ne! Ideálním pomocníkem ti bude Sébium Moussant-čistící pěnivý gel určený pro každodenní hygienu! (Bioderma, 319Kč)


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 13. Žádný spěch http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Výrobky na akné potřebují čas na to, aby mohly začít účinně působit! Čím pravidelněji je budeš používat, tím dřív budeš odměněná pletí bez pupínků. Ale zázraky nemůžeš čekat za týden! Počítej s několikatýdenním hojením a nezoufej!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 14. Usínej bez výčitek! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Jsi někdy večer už moc unavená na to, aby sis důkladně vyčistila pleť? Pak použij praktické čistící vlhčené micelární ubrousky ABCDerm pro každodenní hygienu. Měj je pro sichr pořád nachystané pod postelí, a pleti tak nijak neublížíš! (Bioderma, 60ks ubrousků, 199Kč)


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 15.Trik modelek http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
I modelky se musí často nadměrně líčit, aby zakryly nedostatky pleti, ale mají tajný trik: na zarudlý pupínek používají oční kapky, které zabraňují zčervenání, protože zužují krevné cévky. Pak se dají pupínky snadno zakrýt make-upem!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 16. Nejlepší schovka? Korektor! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Ten zakryje jen postižené místečko a jsi v poho! Dávej si ale pozor na to, aby byl tvůj korektor vždy opatřen nápisem "antibakteriální". Ten totiž nejen zakrývá, ale zároveň bojuje proti nečistotám, a pupínek tak hojí! Vyzkoušej třeba zklidňující korektor Eucerin! (Eucerin, 219Kč)


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 17.Nebezpečí v polštáři! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Měň pravidelně povlečení! Na polštář se totiž prostřednictvím vlasů dostane přes noc spousta bakterií, které by se pak mohly uhnízdit na tvém pečlivě vyčištěném obličeji!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 18. Dej stop alkoholu! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Neboj, nepodezítám tě, že holduješ téhle droze! Mám na mysli pleťové vody a tonika, které používáš a které nesmí obsahovat alkohol! Ten sice pleť skvěle ochladí a osvěží, ale taky brutálně vysuší. Vhodnější je např. tonikum pro hloubkové čištění PureActive (Garnier, 139Kč).


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 19. Nesahat! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Dávej si pozor na to, aby ses přes den rukama nedotýkala obličeje. Můžeš na nich mít totiž mraky bakterií, které jen čekají na vhodnou příležitost, aby mohly začít řádit na tvém obličeji!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 20. "Spešl" ručník http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Na obličej používej vždy jiný ručník, než jaký máš na ruce! Jen tak si můžeš být jistá, že se ti na vyčištěný obličej nedostane pot, mastnota a podobně. A že na tvůj ručník nesmí sahat ani nikdo jiný z rodiny, to je snad zbytečné říkat, že jo?!


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 21. Tuk + koření = nepřátelé! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Fast food a některá tučná nebo příliš kořeněná jídla můžou mít na tvé akné špatný vliv! Při velkém příjmu solí a tuků vytváří tvé tělo větší počet kyselin, které způsobují záněty a produkují víc mazu.


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 22.Opalovačka nepomůže! http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
Počáteční opálení sice může zpočátku akné zmírnit, ale neustálé slunění ucpává póry a pleť se pak ještě zhorší (začnou se tvořit černé tečky a komedony). Rizika, která s sebou navíc opalování přináší, jsou příliš vysoká!


Otázky na Vás:
1. Máš problém s akné?
2. Podělíš se s druhými o nějaké triky, jak bojovat a zvítězit proti akné?

Zdroj: BG

Vaše Noemihttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/PHOTOSHOPBRISH.gif


Chceš krásné vlasy? Piš si recept!

28. října 2010 v 12:56 Beauty
Nazdárek holky!

Abyste měly krásné, lesklé a hlavně zdravé vlasy, nepotřebujete žádné hvězdné účesy, ale vystačíte s kvalitně naplněnou ledničkou.
Nevěříte? Čtěte! http://www.mazeguy.net/cartoon/spongebob.gif


http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif 1. Sladké medové konečky http://www.ladylony.com/imgxzz12/mmx1.gif
POTŘEBUJEŠ: 1 čajovou lžičku medu, 1 polévkovou lžíci olivového oleje, 1 celé vejce.

Určitě to znáš- konečky vlasů totálně roztřepené a návštěva kadeřnice v nedohlednu. S tímhle receptem můžeš svým vlasům poskytnout první pomoc a dát je rychle do kupy. Smíchej v misce med, olivový olej i vejce tak, aby se vše dobře propojilo. Směs pak nanášej na suché vlasy pramínek po pramínku  a po celé jejich délce a do vlasů ji lehce vmasíruj. Nech 15 minut působit a pak smyj vlažnou vodou. Po dokonalém propláchnutí a vymytí směsi umyj vlasy šamponem a nech je přirozeně uschnout. Pokud možno vlasy nezatěžuj ani fénem, natož žehličkou.
Special tip! Necháš-li tuto kúru působit pod zábalem v ručníku, bude výsledek ještě znatelnější.

Úvod

27. října 2010 v 16:39 Blog
V prvé řadě bych Vás ráda uvítala na tomto blogu, tak tedy

VÍTEJTE!


Datum založení: 27.10.2010
Ukončení blogu: xxx

Dlouho jsem si lámala hlavu o čem budu mít blog. Ano, témat je hrozně moc. Které je však to nejlepší a které mně bude bavit nejvíce? Těžká otázka...Avšak já jsem rozhodnutá! Budu vést dívčí blog, kde se dočtete těch nejlepších článků o klucích,módě,líčení,zdraví,kráse apod. Má snaha bude spočívat ve kvalitě článků a také v pravidelném přidávání.

Co se týče spřátelování blogů:

Ráda spřátelím. Ovšem si vybírám své SB.
http://s36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/CuTe/th_thblinkinglightbulb.gifPodmínky přijetí:http://s36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/CuTe/th_thblinkinglightbulb.gif

http://img81.imageshack.us/img81/8454/bul15nw.gif1.Častá aktivita na svém blogu.
http://img81.imageshack.us/img81/8454/bul15nw.gif2.Pravidelné návštěvy a okomentování na mém blogu.
http://img81.imageshack.us/img81/8454/bul15nw.gif3.Váš blog mně musí bavit. Proto beru jen dívčí blogy nebo blogy podobné zmíněným.
Splňuješ podmínky,tak neváhej a napiš komentář, ve kterém bude obsaženo:
Název blogu, tvá přezdívka(jméno)

Těším se na Vás!

A dost už bylo řečí, jdeme na první článek.

Vaše Noemihttp://i55.photobucket.com/albums/g138/VanillaLayouts/PHOTOSHOPBRISH.gif.